fbpx
Állásajánlatok2021-08-10T09:40:27+00:00

Kedves Pályázónk!

A hirdetéseinkben feltüntetett felvételi kritériumaink hátteréről ITT olvashatsz bővebben.

Ha további kérdésed van, kérünk, jelezd az info@napfenyesetterem.hu e-mail címen! Köszönjük!

A Napfényes Étterem VEGÁN vagy VEGETÁRIÁNUS munkatársakat keres a következő munkakörökbe:

SZAKKÉPZETT SZAKÁCS

Ha szeretnél MAGYARORSZÁG VEZETŐ VEGÁN Á LA CARTE éttermében tapasztalt vegán séfektől tanulni, és egy összetartó csapatban dolgozni, jelentkezz, mert nálunk a helyed!

Kéréseink feléd:

  • vegán / vegetáriánus életmód
  • káros szenvedélyektől való mentesség
  • szakképzettség
  • szakmai tapasztalat (min. 2 év)
  • jó munkabírás
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • rugalmasság

Amit kínálunk neked:

  • hosszú távú, stabil munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • összetartó csapatot
  • egyéb munkahelyi juttatásokat
  • családias légkört

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@napfenyesetterem.hu e-mail címen fogadjuk!

Várunk szeretettel!

a Napfényes Étterem, Cukrászda és Rendezvényterem csapata

Adatkezelési tájékoztató

PIZZA SZAKÁCS

FEKETE MOSOGATÓ / KONYHAI KISEGÍTŐ

Nélküled nem megy … Gyere és légy részese egy klassz csapatnak!

Amit kérünk tőled:

  • vegán vagy vegetáriánus életmódot, vagy arra való nyitottságot
  • káros szenvedélyektől való mentességet
  • nehéz fizikai munkához szükséges erőt és állóképességet
  • megbízható, precíz munkavégzést
  • jó együttműködést a munkatársakkal

  • hosszú távú munkaviszonyt
  • inspiráló munkakörnyezetet

Szeretettel várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a info@napfenyesetterem.hu e-mail címre!

Ha kérdésed van, hívd Pojbics Ákos konyhafőnököt a +36 30 267 8895-ös telefonszámon.

A Napfényes Étterem, Cukrászda és Rendezvényterem csapata

FELSZOLGÁLÓ

Hiszünk benne, hogy a szívélyes vendéglátás a felszolgálással kezdődik!
Ha Te is szívesen látsz vendégül másokat, gyere és legyél részese egy lelkes és sikeres csapatnak!

Amit kérünk:

  • vegetáriánus vagy vegán életmód, káros szenvedélyektől való mentesség
  • a vendéglátás szeretete
  • vendégközpontú hozzáállás
  • heti 3-4 napban 11 órás műszak
  • jó együttműködés a munkatársakkal
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • ápolt megjelenés

Adottságaink:

  • szép, belvárosi környezet
  • összetartó csapat
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • különleges munkahelyi juttatások

Szeretettel várjuk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@napfenyesetterem.hu e-mail címre!

2021. október 25., hétfő
•  Citromos-"tejszínes" zöldségraguleves   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 500 Ft
•  Sárgaborsófőzelék zabfasírttal   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 1200 Ft
•  Csárdagazda ragu tepsis burgonyával   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 1500 Ft
25 October 2021, Monday
•  Creamy vegetable ragout soup with lemon   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 500 HUF
•  Split pea stew with oat fritters   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 1200 HUF
•  Hungarian seitan and tofu ragout with roasted potatoes   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 1500 HUF
2021. október 26., kedd
•  Házias burgonyaleves galuskával, yofuval   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 500 Ft
•  Sütőtöksteak polentával, "majonézes" céklával   szóját tartalmazzellert tartalmaz 1500 Ft
•  Currys csicseri dahl barna rizzsel   zellert tartalmazszezámmagot tartalmaz 1500 Ft
26 October 2021, Tuesday
•  Homemade potato soup with noodles and "yofu"   glutént tartalmazszóját tartalmazzellert tartalmaz 500 HUF
•  Winter squash steak with polenta and beets in "mayonnaise"   szóját tartalmazzellert tartalmaz 1500 HUF
•  Chickpea curry dahl with brown rice   zellert tartalmazszezámmagot tartalmaz 1500 HUF

* Nem gluténmentes környezetben készült, hozzáadott glutént nem tartalmaz.
Napi ajánlataink a készlet erejéig érvényesek. A változtatás jogát fenntartjuk!
* Made in an environment containing gluten, contains no added gluten.
Our daily offers have limited availability. We reserve the right to make changes!

Jelmagyarázat:
glutént tartalmaz glutént tartalmaz
szóját tartalmaz szóját tartalmaz
zellert tartalmaz zellert tartalmaz
mustárt tartalmaz mustárt tartalmaz
dióféléket tartalmaz dióféléket tartalmaz
szezámmagot tartalmaz szezámmagot tartalmaz
mogyorót tartalmaz mogyorót tartalmaz

Napfényes Étterem és Cukrászda
Napfényes Restaurant and Confectionery

1053 Budapest, Ferenciek tere 2.
(Veres Pálné – Curia utca sarok / on the corner of Veres Pálné and Curia street)
Nyitva tartás: H–V 11:30–21:00 (konyha: 20:30-ig)
Open: Monday-Sunday 11:30 am – 9:00 pm (kitchen closes at 8:30 pm)
Asztalfoglalás / Reservations: +36 20 311 0101

Ételrendelés, egyéb információk / Order for takeaway, other information: +36 20 311 0313
Házhoz szállítás rendelés a Wolt, a Netpincér és a Bolt Food oldalán / Orders through Wolt, Netpincer and Bolt Food: 11:00–20:30 / 11:00 am–8:30 pm

Navigáció – Napfényes Étterem és Cukrászda

Napfényes Étterem és Cukrászda – Vegán, vegetáriánus étterem